Strona główna
Aktualnościbelka
PROZON Fundacja Ochrony Klimatu
03.07.2015 | Piątek

 

Do studentów i pracowników Politechniki Poznańskiej!

 

   PROZON Fundacja Ochrony Klimatu prowadzi działania zmierzające do ograniczenia emisji i stosowania czynników chłodniczych, które uwolnione wpływają na zmianę klimatu. Od 17 lat  prowadzi  siec odzysku i regeneracji  czynników chłodniczych. 

   Z początkiem 2015 roku rozpoczęliśmy Program Wspierania Polskiej Edukacji Chłodniczej. Program skierowany jest do uczelni wyższych i powstających w Polsce szkół średnich o profilu chłodnictwo i klimatyzacja. Jednym z elementów tego Programu jest ułatwienie uzyskania Certyfikatów F-gazowych dla personelu, wymaganych w całej Unii Europejskiej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty dla studentów i pracowników, w ramach której,  PROZON Fundacja Ochrony Klimatu oferuje bezpłatny udział w 2-dniowym szkoleniu przygotowującym do egzaminu na Certyfikat F-gazowy dla personelu. Do czasu wejścia w życie polskiej ustawy F-gazowej, certyfikaty wydawane są wg. legislacji słowackiej. Cena egzaminu i Certyfikatu wynosi 700 zł netto. 

   Oprócz bezpłatnego szkolenia studenci otrzymują 25% zniżki na cenę egzaminu i Certyfikatu.  Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz egzaminów znajdziecie Państwo w zakładce SZKOLENIA na naszej stronie internetowej www.prozon.org.pl

Informacje o dostępności miejsc uzyskacie kontaktując się z Fundacją pod numer telefonu

22 392 74 63 lub pisząc na adres e-mail szkolenia@prozon.org.pl

 

Zarząd Fundacji PROZON

UWAGA:

Fundacji PROZON gotowa jest przeprowadzić szkolenie przygotowujące do egzaminu na Certyfikat F-gazowy dla studentów i pracowników Politechniki Poznańskiej w Poznaniu w dniach 22-24 października 2015. Osoby zainteresowane udziałem w tym szkoleniu proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: arkadiusz.stachowiak@put.poznan.pl.

 

Kontakt: dr hab. inż. Arkadiusz Stachowiak, pok. 415, Wydział Maszyn Roboczych i Transportu, Instytut Maszyn Roboczych i Pojazdów samochodowych, tel. 61 6652655

do_gorydo góry
© Wydział Inżynierii Transportu Politechniki Poznańskiej