Strona główna
Aktualnościbelka
WYBORY DO KOLEGIUM ELEKTORÓW
22.02.2016 | Poniedziałek

Komisja Wyborcza Wydziału Maszyn Roboczych i Transportu informuje, że w dniu 22-go lutego 2016 odbyły się wybory 16 przedstawicieli spośród samodzielnych pracowników oraz 3 przedstawicieli z grupy pozostałych (innych) nauczycieli akademickich do KOLEGIUM ELEKTORÓW.

Zgodnie z Ordynacją Wyborczą (§ 11, punkt 6 rozdziału Postanowienia ogólne), następujący kandydaci tylko z grupy samodzielnych pracowników otrzymali co najmniej połowę ważnych głosów:

 

1. Jarosław Bartoszewicz,

2. Paweł Fuć,

3. Michał Libera,

4. Franciszek Tomaszewski,

5. Wiesław Zwierzycki.

 

Ze względu na nie wybranie wszystkich przedstawicieli zarówno z grupy samodzielnych i niesamodzielnych pracowników z Wydziału MRiT, w dniu 25-go lutego 2016 (czwartek) w sali CW 9 o godz. 10.00 odbędą się dodatkowe wybory 11-tu przedstawicieli spośród samodzielnych nauczycieli akademickich oraz 3-ech przedstawicieli spośród pozostałych nauczycieli akademickich do KOLEGIUM ELEKTORÓW.

 

Proszę o zrozumienie, że jest to ostatnia możliwość wybrania elektorów z Wydziału MRiT. Zebranie musi zakończyć się wybraniem pozostałych kandydatów i sporządzeniem kompletnej listy elektorów z naszego Wydziału.

 

Uprawnieni do głosowania są wszyscy samodzielni i niesamodzielni nauczyciele akademiccy naszego Wydziału zatrudnieni na całym etacie.

 

do_gorydo góry
© Wydział Inżynierii Transportu Politechniki Poznańskiej