Strona główna
Aktualnościbelka
Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów na rok 2016/17
20.07.2016 | Środa

Stypendium ministra

za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów

na rok akademicki 2016/17

Informujemy, że ukazały się nowe wytyczne w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów. Informacje na temat składania wniosków na rok akademicki 2016/2017 znajdują się na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego:

Studenci:

http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-za-wybitne-osiagniecia-dla-studentow-na-rok-akademicki-2016-2017.html

Doktoranci:

http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-za-wybitne-osiagniecia-dla-doktorantow-na-rok-akademicki-2016-2017.html

Czytelnie wypełnione  wnioski o stypendia ministra muszą zostać złożone w Dziekanacie do 22 września 2016 r. (czwartek). Student/Doktorant przedstawia również oświadczenie o wyrażeniu zgody na zamieszczenie imienia i nazwiska (w przypadku przyznania stypendium) na stronie internetowej urzędu obsługującego ministra, który przyznał stypendium.

Rektor przekazuje jedynie pozytywnie zaopiniowane wnioski. Wzory wniosków w formie elektronicznej można pobrać ze strony Ministerstwa, dostępne są na końcu informacji pod wyżej wymienionymi linkami.

 

do_gorydo góry
© Wydział Inżynierii Transportu Politechniki Poznańskiej