Strona główna
Aktualnościbelka
VIII Akademicki Turniej TransEdu - dla Studentów transportu i logistyki
21.11.2016 | Poniedziałek

 VIII Akademicki Turniej TransEdu - dla Studentów transportu i logistyki

W dniu 6.12 (wtorek), w godzinach 11.00–12.00 lub 16.00–17.00 (gra) oraz odpowiednio 12:00-12:30 lub 17:00-17:30   (test   wiedzy),   odbędzie   się   VIII   edycja Akademickiego   Turnieju  TransEdu (http://edu.trans.eu/turnieje-transedu).

Gra  stanowi  symulację działania internetowej giełdy transportowej Trans.eu, zaś test, pochodzący z Wirtualnej  Akademii  TransEdu,  dotyczy  wiedzy  o  branży  TSL.  Akademia ta (portal WWW), wraz ze specjalistami / praktykami z branży dostarcza przyszłym logistykom / transportowcom wiedzę z zakresu TSL,  a  także  organizuje  międzyuczelniane  rozgrywki  (gra),  w których uczestnicy wcielają się w spedytorów, wysyłając w trasy flotę ciężarówek i walcząc o najwyższą stawkę za kilometr.

Do udziału zachęcamy wszystkich Studentów transportu i logistyki PP - do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe,  a  do uzyskania certyfikaty potwierdzające znajomość technologii wykorzystywanej w branży TSL.

 

W  Turnieju udział może wziąć każdy Student PP - potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu, na który należy pobrać aplikację ze strony http://edu.trans.eu/pobierz-aplikacje i zarejestrować się.

do_gorydo góry
© Wydział Inżynierii Transportu Politechniki Poznańskiej